#3531. Κατεστραμμένη Παιδική Χαρά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Παιδικές χαρές με πρόβλημα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 22-07-2020 08:19:59 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 13-11-2020 14:57:27 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.521819852691710
Γεωγραφικό μήκος: 23.221525143714880
Προβολές: 64
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Η παιδική χαρά του χωριού, είναι κατεστραμμένη και επικίνδυνη για τα παιδιά που την επισκέπτονται. Ακατάλληλος χώρος για κάθε ηλικίας παιδιά, με φθαρμένα παιχνίδια, πλακάκια ξεκολλημένα, τσιμεντένια παγκάκια και κολώνες φωτισμού στη μέση του χώρου. Η παιδική χαρά χρήζει επανασχεδιαμού στα πρότυπα που υπάρχουν αλλά δεν εφαρμόστηκαν και ανακαίνισης πριν γίνει κάποιο δυστύχημα. Πρέπει να λάβει η αρμόδια υπηρεσία τα απαραίτητα μέτρα, καθώς η παιδική χαρά λειτουργεί με ευθύνη του δήμου. Με εκτίμιση, Παλατζόγλου Νίκος

linear_scale Παιδικές χαρές με πρόβλημα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

13-11-2020

πριν 13 μέρες

Κλειστό

  • ,,
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

22-07-2020

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

22-07-2020

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παιδικές χαρές με πρόβλημα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Λιβάδιου-Βασιλικά, Λιβάδι 570 06, Ελλάδα