#3473. Πλαγιάρι Οδός Σταδίου ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 16-05-2020 12:47:55 (πριν 9 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-10-2020 10:59:34 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.481693500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955043500000000
Προβολές: 63
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Σταδίου (Αγελαδόστρατα) από τα σπίτια που ξεκινούν μετά το Γήπεδο ποδοσφαίρου σε όλη την αριστερή πλευρά του δρόμου και λίγο πριν φτάσουμε στο σχολείο τα φώτα δεν λειτουργούν!

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

14-10-2020

πριν 4 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • 8/10/20
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

18-05-2020

πριν 9 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .ok
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

16-05-2020

πριν 9 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα