#3469. ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ / ΟΔΟΣ ΑΝΕΜΩΝΩΝ - ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΚΛΑΔΙΑ / ΧΟΡΤΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 05-05-2020 14:18:21 (πριν 22 μέρες)
Ενημερώθηκε: 06-05-2020 07:34:39 (πριν 22 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.491384340469170
Γεωγραφικό μήκος: 22.998279522987342
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ τον σχεδιασμό και εκτέλεση εργασιών αποψίλωσης και καθαρισμού από βλάστηση κατά μήκος του δρόμου ΑΝΕΜΩΝΩΝ στο Ν.Ρύσιο. Η θέση και το μέγεθος των θαμνώδη φυτών / χόρτων δυσχεραίνει την ορατότητα των οδηγών με αποτέλεσμα να προκαλούνται ατυχήματα με υλικές και σωματικές βλάβες. Είναι ουσιαστικό να αναφερθεί ότι το τελευταίο διάστημα έχει αυξηθεί διέλευση κατοίκων της περιοχής, εντείνοντας την ανάγκη προφύλαξης του συγκεκριμένου δρόμου με την πραγματοποίηση εργασιών αποψίλωσης και καθαριότητας - απομάκρυνσης εύφλεκτων υλικών (κλαδιά , χόρτα κλπ) ΣΗΜΕΙΩΣΗ - Ο δρόμος ΑΝΕΜΩΝΩΝ είναι ο επόμενος παράλληλος του δρόμου που στεγάζεται το radio Thessaloniki / ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΕ Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων - ΟΛ. ΔΕΛΧΑΝΙΔΟΥ

linear_scale Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

05-05-2020

πριν 22 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΑ/Δ Θεσσαλονίκης Ν. Μουδανιών, Θέρμη 570 01, Ελλάδα