#3453. Λακκούβα & Μπάζα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 10-04-2020 12:41:18 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 05-05-2020 07:42:15 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.548719832704480
Γεωγραφικό μήκος: 23.016518544288612
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Λακκούβα στη μέση της οδού Υψηλάντη στον αρ.24. Χθες 9/4 ενας νεαρός με ποδήλατο έπεσε μέσα και χτύπησε επάνω στους σάκους με τα μπάζα που είναι στο πλάι του δρόμου πάνω από ένα μήνα. Έχουμε κάνει ενημέρωση στην τεχνική υπηρεσία να μαζευτούν από τις 11/3 με αρ.πρωτοκόλλου 10046 και ακόμη δεν έχει δραστηριοποιηθεί ο δήμος μας. Άρα εδω έχουμε 2 σοβαρά θέμα , τη λακκούβα και τα μπάζα. Παρακαλώ για την άμεση ενέργειά σας και για τα 2 πολύ σοβαρά θέματα. Ευχαριστώ Φαίδρα Ξανθοπούλου

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

05-05-2020

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .ΟΚ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

10-04-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΥψηλάντου 26, Θέρμη 570 01, Ελλάδα