#3405. φωτιστικά δρόμου Λακκιάς

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 21-01-2020 06:16:25 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 24-03-2021 12:40:52 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.507536893592100
Γεωγραφικό μήκος: 23.091186694800850
Προβολές: 105
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στα 150 μέτρα απο την διασταύρωση Λακκιάς και δεξιά στο ρεύμα ανόδου, δεν λειτουργούν τα 2 φωτιστικά - πριν και μετά την στάση. Μάλιστα στο πρώτο είχε αλλαχθεί προκαταβολή μηνός ο λαμπτήρας και πρέπει να έχει κάποια άλλη βλάβη.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

24-03-2021

πριν ένα μήνα

Διεκπεραιώθηκε

  • ..
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

21-01-2020

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

21-01-2020

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΣτροφή Λακκιάς, Βασιλικά, 57006, Βασιλικα 570 06, Ελλάδα