#3386. Υπερχειλισμένοι υπόγειοι κάδοι απορριμάτων όπως και κάδοι ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 29-12-2019 18:20:46 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-03-2020 09:57:00 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.548116623251325
Γεωγραφικό μήκος: 23.051118850708008
Προβολές: 26
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Έλλης Λαμπέτη με Κυκλάδων έχουν ξεχειλίσει οι κάδοι απορριμάτων λόγω καθυστέρησης αποκομιδής των σκουπιδιών. Εύγε στους συμπολίτες που συνεχίζουν να πετάνε τα σκουπίδια και εκτός των κάδων.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

18-03-2020

πριν 2 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

03-03-2020

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

29-12-2019

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΗροδότου 9, Τριάδι 570 01, Ελλάδα