#3369. Κατεστραμμένο και πολύ επικίνδυνο Οδόστρωμα Οδού Ευτυχίας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 28-11-2019 12:57:15 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-05-2021 10:56:07 (πριν ένα χρόνο)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.444059937128046
Γεωγραφικό μήκος: 22.972337197395290
Προβολές: 214
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το οδόστρωμα, σε όλο το μήκος της Οδού Ευτυχίας χρειάζεται συντήρηση, από σημείο σε σημείο, αλλά ειδικά στο σημείο που είναι ο κόκκινος δείκτης είναι επικίνδυνο πολύ.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-05-2021

πριν ένα χρόνο

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

28-11-2019

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

28-11-2019

πριν 2 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕυτυχίας, Θέρμη 575 00, Ελλάδα