#3360. Τεράστιο πρόβλημα με σκουπίδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 20-11-2019 18:50:20 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-03-2020 09:51:03 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.523662200000000
Γεωγραφικό μήκος: 23.075913000000000
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο κάδος επί της οδού Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης 11 αδειάζει από τον Δήμο πάρα πολύ σπάνια (1-2 μήνες) με αποτέλεσμα να ειναι συνεχώς γεμάτος και πολλές φορές με σκουπίδια από έξω για μέρες. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα την έντονη δυσωδία, την ύπαρξη εντόμων και την αδυναμία των κατοίκων να πετάξουν τα σκουπίδια τους. Παρακαλώ για την άμεση αποκομιδή των σκουπιδιών και την μέριμνα για πιο συχνή περιοδικότητα αποκομιδής στον προγραμματισμό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

18-03-2020

πριν 2 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

03-03-2020

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

20-11-2019

πριν 6 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΑγίων Κωνσταντίνου και Ελένης 11, Θέρμη 570 01, Ελλάδα