#3358. σκουπίδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 19-11-2019 14:35:06 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-03-2020 09:50:11 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.472947168348290
Γεωγραφικό μήκος: 22.970027110656700
Προβολές: 49
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

υπάρχουν αμέτρητα διασκορπισμένα σκουπίδια έξω από το 1ο δημοτικό Τριλόφου

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

18-03-2020

πριν 2 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

19-11-2019

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

19-11-2019

πριν 6 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ . ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

19-11-2019

πριν 6 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΜεγ. Αλεξάνδρου 52, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα