#3291. Παρκαρισμενα παρανομα σε ολη την οδο Μιαουλη και στα πεζοδρομια αυτης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποτρεπτικό παρκαρίσματος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 09-10-2019 09:33:32 (πριν 13 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-10-2019 11:17:53 (πριν 11 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.476899987114710
Γεωγραφικό μήκος: 22.958443354698147
Προβολές: 10
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στη οδο Μιαουλη το προβλημα με τα σταματημενα αυτοκινητα και φορτηγα , οπως και τα παρκαρισμενα επανω στα πεζοδρομια , εχει παραγινει . Θα γινουν ατυχηματα τοσο λογω του οτι δεν υπαρχουν πεζοδρομια , σε αυτα που υπαρχουν εχουν κανει καταληψη τα αυτοκινητα , και ΔΕΝ υπαρχει ορατοτητα για τα διερχομενα αυτοκινητα . Το προβλημα της μη ορατοτητας , στη συνημμενη φωτο . Αναρωτηθειτε που πρεπει να περπατησει ο πεζος και που θα επρεπε να βρισκεται αυτο το αυτοκινητο .

linear_scale Αποτρεπτικό παρκαρίσματος

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

11-10-2019

πριν 11 μέρες

Κλειστό

  • ,
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

10-10-2019

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

09-10-2019

πριν 13 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποτρεπτικό παρκαρίσματος
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜιαούλη 1, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα