#3285. Σκουπίδια στην επέκταση - Μέρος 3: Ντροπή

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 05-10-2019 12:26:42 (πριν 17 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-10-2019 13:20:50 (πριν 14 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.559333342248560
Γεωγραφικό μήκος: 23.018825244041410
Προβολές: 22
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Το αίτημα με Αρ. Πρωτοκόλλου 3283 έχει σήμανση ''διεκπεραιώθηκε''. Αυτό είναι απολύτως ψευδές και για του λόγου το αληθές δείτε την νέα φωτογραφία δίπλα. Τα σκουπίδια δεν έχουν μαζευτεί ακόμη, τόσο στον δρομο μας όσο και στους γύρω δρόμους. Δεν ξέρω ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα, πιθανόν να είναι χαλασμένο το απορριμματοφόρο που μας εξυπηρετεί. Θεωρώ όμως πως στη διάρκεια των 10 ημερών και πλέον που έχετε να μαζέψετε τα σκουπίδια από τη διασταύρωση Δ. Θεοτοκοπούλου με Βρεττάκου θα μπορούσατε να έχετε κάνει την ''υπέρβαση'' και να μας εξυπηρετήσετε κι εμάς 1-2 φορές με αναδρομολόγηση κάποιου απορριμματοφόρου άλλης περιοχής. Με βαση την κοινή λογική υπάρχουν απλές λύσεις, δυστυχώς όμως από ότι φαίνεται εκλείπει η διάθεση. Ντροπή... Με εκτίμηση

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-10-2019

πριν 14 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

05-10-2019

πριν 17 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΝικηφόρου Βρεττάκου, Θέρμη 570 01, Ελλάδα