#3284. ένα άθλιο δημαρχείο Τριλοφου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 03-10-2019 14:59:31 (πριν 19 μέρες)
Ενημερώθηκε: 09-10-2019 14:33:33 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.469341703729750
Γεωγραφικό μήκος: 22.969622276723385
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

το δημαρχείο Τριλόφου είναι σε μια άθλια κατάσταση χρόνια τώρα!!!!παντού βαμμένοι τοίχοι με σπρέι, βρώμικες, σπασμένα πλακάκια, σοβάδες να πέφτουν!!!!σα παρακαλούμε βαψτε το δημαρχείο μας, βάλτε λίγα λουλούδια και φροντιστές τη συντήρηση του!!!!

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

09-10-2019

πριν 13 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες σε δρόμο

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

08-10-2019

πριν 14 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

03-10-2019

πριν 19 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΜεγ. Αλεξάνδρου 50, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα