#3283. Σκουπίδια στην Επέκταση - Reloaded (Τα χαλια μας)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 02-10-2019 19:49:13 (πριν 20 μέρες)
Ενημερώθηκε: 03-10-2019 12:05:32 (πριν 19 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.559308889091240
Γεωγραφικό μήκος: 23.018835972877470
Προβολές: 32
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

To παρόν αίτημα αποτελεί συνέχεια του προηγούμενου με Αρ. Πρωτοκόλλου 3268 (αποκομιδή σκουπιδιών στην Δομήνικου Θεοτοκοποούλου με Βρεττάκου). Το αίτημα 3268 διεκπεραιώθηκε άμεσα και σας ευχαριστούμε για αυτό. Ωστόσο, από εκεινη την ευλογημένη ημέρα αποκομιδής έχει περάσει 1 εβδομάδα και δεν έχει περάσει ξανά απορριματοφόρο. Αυτή τη φορά μάλιστα δεν μαζεύτηκε ούτε η ανακύκλωση. Αναρωτιώμαστε λοιπόν, αν στο εξής για να μαζέψετε τα σκουπίδια από τον δρόμο μας θα πρέπει να κάνουμε αιτήματα εδώ. Ενημερώστε μας αν ισχύει κάτι τέτοιο ώστε να αιτούμαστε αποκομιδή κάθε 2-3 ημέρες. Βεβαίως κάτι τέτοιο δεν είναι καθόλου πρακτικό για κανέναν και ούτε τιμά τον Δήμο μας αλλά τί να κάνουμε αν δεν υπάρχει άλλη λύση ? Έτσι κι αλλιώς το έχουμε πάρει πια απόφαση πως όσοι κατοικούμε στην επέκταση είματε πολίτες 2ης κατηγορίας.... Με εκτίμηση

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

03-10-2019

πριν 19 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ !ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

02-10-2019

πριν 20 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΝικηφόρου Βρεττάκου, Θέρμη 570 01, Ελλάδα