#3282. Εκτός λειτουργίας ολόκληρη η γραμμή ηλεκτροδότησης φωτιστικών σωμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 01-10-2019 10:17:08 (πριν 21 μέρες)
Ενημερώθηκε: 14-10-2019 12:53:24 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.470485072196800
Γεωγραφικό μήκος: 22.969504784675564
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εκτός λειτουργίας βρίσκεται εδώ και μια εβδομάδα ολόκληρη η γραμμή ηλεκτροδότησης φωτιστικών σωμάτων, μετά από πρόσφατη νεροποντή στην οδό Μ. Αλεξάνδρου, στο τμήμα καθόδου από τα σχολεία προς την πλατεία, καθώς επίσης και στο στενό της οδού Γαλήνης. Πλήρης συσκότιση τα βράδια!

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

14-10-2019

πριν 8 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-10-2019

πριν 21 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-10-2019

πριν 21 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜεγ. Αλεξάνδρου 57, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα