#3280. Λάθος διαγράμμιση δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διαγράμμιση οδών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 30-09-2019 21:19:07 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 01-10-2019 08:18:51 (πριν ένα χρόνο)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.471948069523760
Γεωγραφικό μήκος: 22.973249148460354
Προβολές: 109
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον κεντρικό δρόμο του Τριλόφου, 10 μέτρα μετά το βενζινάδικο Kaisis, στο σημείο που είναι για να μπείς στον οικισμό Μεράδια έχει γίνει ΔΙΠΛΗ διαγράμμιση, που σημαίνει ότι λανθασμένα απαγορεύει κάποιον να μπεί στον οικισμό!! Πρέπει να αλλαχθεί σε διακεκομμένη γραμμή όπως σε όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις στους αμέσω επόμενους ή προηγούμενους δρόμους! Άγνωστη η αιτία γιατί συνέβη αυτό το πράγμα.

linear_scale Διαγράμμιση οδών

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

01-10-2019

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

30-09-2019

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαγράμμιση οδών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Νέων Μουδανιών - Θεσσαλονίκης 52, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα