#3271. ΛΕΙΠΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 29-09-2019 19:13:56 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 08:49:37 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.545449476694910
Γεωγραφικό μήκος: 23.164956714788786
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΘΕΣΗ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ, Η ΛΑΜΠΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ, Η ΚΟΛΩΝΑ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΚΕΣ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΛΑΜΠΑ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΔΙΟΤΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΟΤΕΙΝΟΣ.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

21-01-2020

πριν 4 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-10-2019

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

29-09-2019

πριν 8 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Λιβάδιου-Βασιλικά, Περιστερά 570 06, Ελλάδα