#3264. ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΔΡΟΜΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 24-09-2019 07:13:15 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 31-10-2019 09:26:27 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.545915367957534
Γεωγραφικό μήκος: 23.023621033760037
Προβολές: 65
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η ΟΔΟΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΩΣ ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Η ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΡΙΑΔΙ. Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΜΑΥΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΘΕΙ ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΑΜΑΡΙΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ?

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

31-10-2019

πριν 7 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-10-2019

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

24-09-2019

πριν 8 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜανδρίτσα 3, Θέρμη 570 01, Ελλάδα