#3251. Φωτιστικό σώμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 05-09-2019 18:57:31 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-10-2019 12:32:08 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.544390173979630
Γεωγραφικό μήκος: 23.014853669780905
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Αθηνάς 16 ,στον ακριβώς παράλληλο δρόμο από την τεχνική υπηρεσία του δήμου,εδώ και 3 μηνες υπάρχει καμμένη λάμπα ,η τρίτη στη σειρά πριν το 6 νηπιαγωγείο.Δημιουργειται πρόβλημα πρόσβασης στα παιδιά , τις βραδινές κυρίως ώρες.ο ενδεικτικός φωτισμός που υπάρχει είναι από τα γύρω σπίτια

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-10-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

06-09-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-09-2019

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΠέτρουλα 9, Θέρμη 570 01, Ελλάδα