#3248. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 01-09-2019 18:49:20 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-10-2019 12:34:14 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.470479746699110
Γεωγραφικό μήκος: 22.969445141819620
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα επί της οδού Γαλήνης και συγκεκριμένα στη διασταύρωση με την οδό Μ. Αλεξάνδρου στον Τρίλοφο.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-10-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • ,
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

02-09-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-09-2019

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜεγ. Αλεξάνδρου 46A, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα