#3245. Χωματόδρομος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 28-08-2019 17:37:10 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 08-11-2019 07:47:43 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.549323103377155
Γεωγραφικό μήκος: 23.009652089210476
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

8 χρόνια περιμένουμε να φτιαχτεί ο δρόμος μπροστά από το σπίτι μας. Διεύθυνση δεν έχουμε. Φωτισμό δεν έχουμε. Αποχέτευση δεν έχουμε. Εκτός από την σκόνη που τρώμε κάθε μέρα σε περίπτωση βροχής οι λάσπες είναι παντού και νερά μαζεύονται στην αυλή καθώς την τελευταία φορά που ρίξανε χώμα αν είναι δυνατόν) ο δρόμος σηκώθηκε πολύ ψηλά. ΝΤΡΟΠΗ.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-11-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

29-08-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

28-08-2019

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΤσαλδάρη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα