#3240. ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΔΡΩΝ - ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΦΟΡΑ ΚΑΛΩΔΙΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 20-08-2019 06:35:27 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-08-2019 06:55:18 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.505932462141054
Γεωγραφικό μήκος: 22.990666351658774
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον ποδηλατόδρομο του Ν. Ρυσίου υπάρχει μία συστάδα δένδρων που δεν έχουν κλαδευτεί ποτέ με αποτέλεσμα να έχουν φθάσει μέχρι το ύψος ηλεκτροφόρων καλωδίων της ΔΕΗ. τηλ επικοινωνίας 6936527905

linear_scale Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

20-08-2019

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeUnnamed Road, Thermi 570 01, Ελλάδα