#3226. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 06-08-2019 17:42:57 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-10-2019 12:38:35 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.463929060590395
Γεωγραφικό μήκος: 22.995013408362865
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και καιρό έχει καει η λάμπα στην κολώνα της ΔΕΗ Ιπποκράτους με Σαφραμπολεως γωνία είναι αρκετα σκοτεινό σημείο

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-10-2019

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

07-08-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

06-08-2019

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΙπποκράτους, Καρδία 575 00, Ελλάδα