#3223. Για ακόμη μια φορά το ίδιο πρόβλημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 30-07-2019 16:49:34 (πριν 17 μέρες)
Ενημερώθηκε: 01-08-2019 04:39:31 (πριν 16 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.547505402062676
Γεωγραφικό μήκος: 23.046665283161587
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Για ακόμη μια φορά ανεβάζω το ίδιο θέμα,,, φυσικά κάθε φορά διορθώνεται, αλλά πρόχειρα, για αυτό και μετά από έντονα καιρικά φαινόμενα δημιουργείται το ίδιο πρόβλημα,,,, δεν υπάρχει κ πεζοδρόμιο (( άλλο θέμα αυτό )) κ η πρόσβαση είναι ακόμη πιο δύσκολη,,, ευχαριστώ εκ των προτέρων,,,,

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

01-08-2019

πριν 16 μέρες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

31-07-2019

πριν 17 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

30-07-2019

πριν 17 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ 14, Τριάδι 570 01, Ελλάδα