#3220. Ελάχιστος φωτισμός στο δρόμο!!!!

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 26-07-2019 13:14:00 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-07-2019 10:52:32 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.456526399181830
Γεωγραφικό μήκος: 22.990334630012512
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

από το δρόμο Μουδανιών στρίβοντας για Τρίλοφο Σχολάρι, σε όλο το δρόμο φτάνοντας μέχρι Τριλόφο ο φωτισμός είναι μηδαμινός!!!!είναι ένας δρόμος που διασχίζεται από πάρα πολλά αυτοκίνητα και το χειμώνα γίνεται ακόμη πιο δυσκολη η κατάσταση!!!!σας παρακαλούμε κάντε κατι

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

29-07-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

26-07-2019

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Νέων Μουδανιών - Θεσσαλονίκης, Θέρμη 575 00, Ελλάδα