#3213. Αποκατάσταση βλάβης οδοφωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 19-07-2019 11:01:04 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-07-2019 04:12:20 (πριν 26 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.491678075294560
Γεωγραφικό μήκος: 22.969869565101590
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλούμε για την αποκατάσταση της βλάβης οδοφωτισμού που έχει προκύψει τα τελευταία δυο εικοσιτετράωρα κοντά στο ξενοδοχείο Four Seasons (Τρίλοφος), Συγκεκριμένα, η βλάβη αφορά διαδοχικές ξύλινες κολώνες (όχι μόνο μια κολώνα/λάμπα αλλά διαδοχικές) που ξεκινούν από το αντλιοστάσιο (στα 200 μέτρα δεξιά από το ξενοδοχείο) και συνεχίζουν ανηφορικά στο χωματόδρομο προς το χωριό του Τριλόφου. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τις άμεσες ενέργειες σας.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

22-07-2019

πριν 26 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

19-07-2019

πριν 29 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Νέων Μουδανιών - Θεσσαλονίκης, Θέρμη 575 00, Ελλάδα