#3207. έλλειψη διάβασης, πινακίδα για διαβάσεις

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 04-07-2019 07:33:18 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-07-2019 10:53:23 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.550537780541510
Γεωγραφικό μήκος: 23.021024655433620
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχουν σβησμένες γραμμές διάβασης, δεν σταματάει κανένας οδηγός και όλοι τρέχουν. Δεν υπάρχει STOP σε αυτόν τον δρόμο. Δεν υπάρχει σήμα διάβασης, είναι πολύ επικίνδυνο να προσπεράσουμε

linear_scale Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-07-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

04-07-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ,
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

04-07-2019

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΚαπετάν Χάψα 11, Θέρμη 570 01, Ελλάδα