#3092. Απομάκρυνση λεωφορείου χωρίς πινακίδες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 01-02-2019 13:28:30 (πριν 9 μήνες)
Ενημερώθηκε: 06-09-2019 06:40:10 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 60
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πάνω από 3 μήνες καταλαμβάνει χώρο το εν λόγω όχημα δημιουργώντας έντονο πρόβλημα στη διέλευση γονέων- μαθητών εγκυμονώντας κινδύνους πλέον και κατα τις νυχτερινές ώρες.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

06-09-2019

πριν 2 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

04-02-2019

πριν 9 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

01-02-2019

πριν 9 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα