#234. Κλάδεμα δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 17-07-2012 11:13:35 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-07-2012 11:13:35 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.472266688225120
Γεωγραφικό μήκος: 22.956067860641496
Προβολές: 450
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην Αγίου Δημητρίου, υπάρχει μια σειρά από πεύκα (και 1-2 ελιές) που είναι φυτεμένες εντός του αυλόγυρου του σχολείου. Τα προβλήματα είναι τα εξής: (1) Κάποια κλαδιά έχουν μεγαλώσει πολύ προς τα πάνω και πλησιάζουν τα καλώδια της ΔΕΗ που συνδέουν παρακείμενες οικίες με τις αντίστοιχες κολώνες. Πρέπει να κλαδευτούν άμεσα με χρήση καλαθοφόρου για να προλάβουμε τα χειρότερα και (β) πολλά κλαδιά έχουν αναπτυχθεί άναρχα προς το πεζοδρόμιο και καθιστούν δύσκολη τη διάβαση των πεζών. Αυτά μπορεί να κλαδευτούν από το πεζοδρόμιο ωστε να μην εμποδίζουν.

linear_scale Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

24-07-2012

πριν 8 χρόνια

Κλειστό

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

24-07-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης (αυτόματη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

17-07-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΑγίου Δημητρίου, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα