#213. Σπασμένες πλάκες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 10-07-2012 13:47:15 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-07-2012 13:47:15 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546297519764000
Γεωγραφικό μήκος: 23.018611693114963
Προβολές: 417
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Έχουν σπάσει ορισμένες πλάκες στην άκρη του δρόμου με αποτέλεσμα να κινδυνεύει ο κάθε πεζός και να καθίσταται δύσκολη η κίνηση με καροτσάκι.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-08-2013

πριν 7 χρόνια

Κλειστό

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

13-07-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

10-07-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΔημοκρατίας, Θέρμη 570 01, Ελλάδα