#207. ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΞ ΑΥΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 06-07-2012 09:26:39 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-07-2012 09:26:39 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.472179658044470
Γεωγραφικό μήκος: 22.954824914855862
Προβολές: 473
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Παύλου Μελά ή Αδ.Κοραή πίσω ακριβώς από το Δημοτικό Σχολείο Πλαγιαρίου τα δένδρα είναι σε άσχημη κατάσταση. Τα ποτίζω αλλά ένα από αυτά θέλει κλάδεμα γιατί έχουν ξεραθεί τα κλαδιά του και φθάνουν ως τα καλώδια της ΔΕΗ, πράγμα που εγκυμονεί κινδύνους, και μία λεύκα που είναι και αυτή σε άσχημη κατάσταση. Θέλουν κλάδεμα καθώς και οι παραφυάδες που έχουν βγάλει χαμηλά στον κορμό τους. Επίσης το πεζοδρόμιο παρόλες τις προσπάθεις που καταβάλλω έχει πολύ βρωμιά, όλοι αφήνουν τα σκουπίδια τους απ΄ έξω, και καλό θα είναι μία φορά το μήνα αν υπάρχει οδοκαθαριστής να το καθαρίζει. Ευχαριστώ πολύ !!!

linear_scale Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

16-07-2012

πριν 8 χρόνια

Κλειστό

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

09-07-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

06-07-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΠαύλου Μελά, Μίκρας 57500, Ελλάς