#206. ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 05-07-2012 00:29:43 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 05-07-2012 00:29:43 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546540500000000
Γεωγραφικό μήκος: 23.022574200000008
Προβολές: 422
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδο ΣΕΦΕΡΗ πριν δυο μήνες εσπασε σωλήνα υδρευσης.Το συνεργειο της ΔΕΥΑΚ αποκατέστησε την βλάβη του νερού αλλά παράτησε τον δρόμο στα μαύρα του χάλια και ακόμα δεν φιλοτημήθηκε και ούτε συγκινήθηκε καποιος να ερθει να κάνει τον δρόμο,οχι να ρήξει λίγο χαλίκι και να φύγει αλλά να τον φέρει στην αρχική του μορφή καλή ασφαλτοστρωση. Τώρα τα αυτοκινητα είναι πιο βρωμικα , ααπο τα λιμναζοντα νερά, απο οτι τον χειμώνα. ευχαριστω για την φιλοξενία

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

05-07-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-07-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΓεωργίου Σεφέρη, Θέρμη 57001, Ελλάς