#2035. Καμμένη λάμπα κολώνας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 08-12-2017 16:41:58 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-05-2021 10:54:08 (πριν ένα χρόνο)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.513165160988990
Γεωγραφικό μήκος: 22.996950173110690
Προβολές: 273
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα στον οικισμό φαρμακεϊκα Κίν.6976402776 Τριανταφυλλος ευχαριστω

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-05-2021

πριν ένα χρόνο

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

11-12-2017

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

08-12-2017

πριν 4 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜιαούλη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα