#1914. ΒΟΥΛΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΙΣ ΔΡΟΜΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποχέτευση
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.
Δημιουργήθηκε: 13-06-2017 11:30:27 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 12-10-2018 10:24:39 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.545482251004735
Γεωγραφικό μήκος: 23.164899372787204
Προβολές: 41
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Περιστερά στη θέση Άγιος Γεώργιος στον κεντρικό δρόμο είναι βουλωμένες οι σχάρες με αποτέλεσμα να μην μπορούν να τραβήξουν τα νερά και να ξεχειλίζουν, είναι εστία μόλυνσης και υπάρχει άσχημη μυρωδιά. Οι σχάρες αυτές βουλώνουν συχνά με άμμο και αλλά, σε περίπτωση βροχής δημιουργούν πρόβλημα, διότι όλες οι ακαθαρσίες πλημυρίζουν την άυλη του σπιτιού μου, και τώρα το καλοκαίρι είναι εστία μόλυνσης και κουνουπιών.

linear_scale Αποχέτευση

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

12-10-2018

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.

13-06-2017

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Αποχέτευση
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.

placeΕπαρ.Οδ. Λιβάδιου-Βασιλικά, Περιστερά 570 06, Ελλάδα