#1812. Μικρή λακκούβα σε διάβαση πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 03-02-2017 18:40:16 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-03-2021 10:24:08 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.547275829175575
Γεωγραφικό μήκος: 23.019309067458835
Προβολές: 214
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ασήμαντη μικρή λακκουβίτσα θα μου πείτε... Αυτόπτης μάρτυρας πριν 2 μήνες περίπου, είδα μια μητέρα με καροτσάκι και μέσα το μωρό της, που πήγε να περάσει την συγκεκριμένη διάβαση (ανάμεσα στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα - άλλο θέμα αυτό-) και μια ρόδα από το καροτσάκι σφήνωσε μέσα στη λακκούβα. Με τη "φόρα" που είχε παραλίγο να πέσει το μωρό πάνω στο οδόστρωμα με το πρόσωπο. Ευτυχώς ήταν δεμένο... Λεπτομέρεια αλλά καλό θα ήταν να κλείσει η λακκούβα.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

29-03-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

07-02-2017

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

03-02-2017

πριν 4 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑγίου Νικολάου 36, Θέρμη 570 01, Ελλάδα