#1690. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 27-07-2016 19:52:49 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-03-2021 10:17:34 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.527164622770044
Γεωγραφικό μήκος: 23.070566081733432
Προβολές: 176
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα επί της οδού Αγίου Χριστοφορου 18.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

29-03-2021

πριν ένα μήνα

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

29-07-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑγίου Χριστοφόρου 18, Λουτρά Θέρμης 570 01, Ελλάδα