#1633. ΠΡΟΚΛΗΤΗΚΕΣ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙΣ ΜΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΠΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δ.Ε.Υ.Α.
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.
Δημιουργήθηκε: 27-04-2016 17:32:20 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 12-10-2018 10:30:39 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546293899999990
Γεωγραφικό μήκος: 23.018520500000022
Προβολές: 116
Ψήφοι: 3

Περιγραφή

ΧΘΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΩΡΑ 21,30 υπαλληλος του δημου θερμης προφανως, οδηγουσε ενα λευκο με κιτρινη ριγα στο πλαι φορτηγακι που εγραφε ΔΕΥΑ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΗΣ μαρκας SCODA ΑΝΟΙΚΤΟ ( αυτα τα μοντελα νομιζω λεγονται forman παραβιασε τον μονοδρομο οδο θρακης στη νεα ραιδεστο του εκανα σινιαλο με τα φωτα και αρχισε τις χειρονομιες ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ την επομενη φορα που θα τον πετυχω γιατι το κανει πολυ συχνα ( κατεβαινει την θρακης ) και θα παρω την πινακιδα θα ερθει η συνεχεια ....ΤΕΤΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΧΟΥΜΕ , ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΗΣ

linear_scale Δ.Ε.Υ.Α.

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό

12-10-2018

πριν 9 μέρες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.

27-04-2016

πριν 2 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Δ.Ε.Υ.Α.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Δ.Ε.Υ.Α.

placeΚεσιδη 20, Θέρμη 570 01, Ελλάδα